Ankara Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşıma

Her Türlü Parça Eşyalarınız Ankara Parça Eşya Taşımacılığı Güvencesiyle Taşınmaktadır

Türkiye’mizin baş şehri Ankara'da yıllara dayanan bir tecrübe ve bilgi birikimimizle hizmet vermeye ve siz değerli müşterilerimizi memnun etmeye devam etmekteyiz. Parça eşya taşımacılığı sında ülkemizde maalesef henüz detaylı bir çalışma yapılmamaktadır. Bunun sebebi de parça eşya taşımacılık hizmetinin zahmetli ve uğraş vermek gerektiren bir iş olmasıdır. Tabii ki hazır bir ev, ofis veya büro taşımacılığı gibi nakliye hizmeti dururken parça eşya taşımacılığı konusunda maalesef birçok nakliye şirketi geri durmaktadır.

Sonuçta bu iş organizasyon gerektiren ve oldukça zahmetli bir iştir. Şehir içi parça eşya taşıma firmamız ise yıllardır parça eşya taşımacılığı konusunda adeta profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Bu alanda çok fazla hizmet veren firma bulunmadığı için bizde kendi bünyemizde servis alarmı da oldukça genişlettik ve daha çok kitleye hitap etmeye başladık.

Ancak şu da önemli bir detay ki az miktarda bulunan eşyalarınızı daha önceden bizlere bildirmeniz de fayda vardır. Biz de bu sayede sizlere daha kısa sürede ve daha hızlı bir hizmet sunmuş oluruz. Nakliye alanının birçok bölümünde olduğu gibi parça eşya taşımacılığı bölümünde de aynı hizmetleri müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyarız.

Hizmet İçin Varız

Parça eşya taşımacılığı Ankara firması olarak hizmetlerimizin ilk sırasında yine ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır. bu hizmeti de yine sizlere tam kapsamlı olarak sunmaktayız. Ekspertiz hizmetimize dahil olan konular; asansör sisteminin kurulup kurulmayacak olması, adresler arasındaki mesafenin uzunluğu, eşya miktarı ve bu eşyaların ambalajlanmasında kullanılacak ambalaj malzemesi miktarı ve türü ekspertiz hizmetimiz dahilindeki konulardır. Ankara başta olmak üzere Türkiye'nin bütün illerine hizmet sunan Şehir içi parça eşya taşımacılığı firmaları %100 müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışmalarını yürütmektedir.

Karşılıklı güven politikası çerçevesinde yürüttüğümüz bu çalışmalarımızda nakliye işlemine başlamadan önce müşterilerimizle bir sözleşme de imzalamaktayız. Bu sözleşmedeki maksat da müşterilerimize güven aşılamaktır. Aynı zamanda karşılıklı olarak mağduriyetin bu şekilde giderilmesini amaçlamaktayız. Zaten sözleşme içeriğinde bulunan hizmet metnine de baktığınızda da göreceksiniz ki tam anlamıyla nakliye hizmeti olarak sunduğumuz hizmetlerden oluşmaktadır.

Donanımlı Araçlar

Araçlarımızın birçoğu yeni aldığımız son model araçlardan oluşmakta ve bu konuda da oldukça titiz davranmaktayız. Bunun yanında araçlarımızın iç dizaynları da her türlü nakliye hizmetine hizmet verebilecek şekilde ayarlanmış durumdadır.

Parça eşya taşıma Şehir içi parça eşya taşıma

Parça Eşyalar: “Mobilize Araçlarla Uygun Fiyatlara Taşınmaktadır.”

Tüm Yorumlar

Müşteri Yorumu
Üzeyir Baskın 03 Kasım, 2020

Parça eşya taşı taşıtmak istedik fiyat araştırması yaptık ve fiyatlar çok yüksek geldi. Uygun fiyat olarak bu firma ile anlaştık ve taşımasını bu arkadaşlar yaptı. Güzel ve sorunsuz olduğu için tavsiye ediyorum.

Müşteri Yorumu
Ceren Erdaş18 Eylül, 2020

Şehirler arası parça eşya taşınması üzere anlaştık. Eşyalar hemen paketlenip 2 elemanla taşımasını yapıp. Belirtiğimiz adrese eşyalar taşındı. Çok şükür sorunsuz ve uygun fiyata taşındığı için çok mutlu oldum.

Müşteri Yorumu
Zarife Oymak 29 Temmuz, 2020

Bir kaç parça eşyayı ambalajlı olarak şehir içinde taşımasını bu arkadaşlar yaptı. Uygun fiyat verdiler ve güzel temiz bir iş oldu.

Tüm Yorumlar

Yardıma Mı İhtiyaçınız Var?