Blog

Maske Mesafe Hijen

Korona Vürüsten Korunmanın Üç Altın Kuralı: Maske - Mesafe - Hijen

Çin de başlayıp bütün dünya'ya yayılan korona vürüs ne yazık ki ülkemizde de halen devam etmektedir. Bu güne kadar bir insanımızı kayıp ettik ve etmeye de devam ediyoruz. Bilim adamlarının araştırması sonucu damla yolu ile burun,göz ve ağzımızdan solunum yoluna ulaşan vürüse karşı en büyük altın kural maske,mesafe,hijen kurallarına uyarak hem sağlımızı koruyabilir hemde ülkemizi pandemi sağlınından kurtara biliriz.

Devam Et
Hijenik ev taşıma

Covid-19 Karşı Hijenik Evden Eve Nakliyat Hizmeti Artık Devrede.!

Haziran ayında tüm dünya ekonomik kaygılardan dolayı normalleşme adımları attı. Bu adımlar kontrollü ve üç kurala dayalı ve sınırlı çalışma olanakları ile ekonominin carklarının durmadan devam etmesine olanak sunmuştur. Ev taşıma ve nakliyat sektörü olarak bizlerde gerekli önlem ve kurallar cercevesinde müşterilerimize hijenik kurallar cervevesinde en sağlıklı ve titiz hizmeti sunmaktayız.

Devam Et
Avrupa kalitesinde taşın

Ülkemizde Herkese Avrupa Kalitesinde Ev Taşımacılığı Sunmaktayız

İklim nakliyat olarak sunduğumuz hizmetlerde kalite standartlarına dikkat etmekteyiz. Gelişmekte olan ülkemizde hizmet sektöründe bir çok sıkıntı ve çarpıklıklar olmasına rağmen bizlerde sektörümüzü analiz ederek her türlü veriyi inceleyerek hizet standartlarımızı Avrupa kalitesine çıkartmış ve bundan ödün vermeden müşterilerimize Avrupa kalitesinde ev taşımacılığı hizmeti sunmaktayız.

Devam Et
Online Destek ve Dijital Expertiz

Online Destek ve Dijital Expertiz Hizmeti İle Anında Ücretsiz Teklif Al

Teknolojik imkanların gelişmesi ile ticari ve sosyaleşme adına insanların hayatları dahada kolaylaşmıştır.Cep telefonları, bilgisayar veinternet ile artık her insanın vazgeçilmez bir iletişim araçı haline gelmiştir. Zamanın getirdiği kolaylık ve imkanlar ile bizlerde şirketimizi internet ve sosyal mecralara taşıyoruz.Sizlerde şirketim ile web site veya sosyaldan hemen bizimle temas kurabilirsiniz.

Devam Et
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir

Sunulan Hizmetlerimizde Müşteri Memuninyeti Her Zaman Önceliğimizdir

İnsan gücüne dayalı olan evden eve nakliyat hizmetinde öncelik her zaman eşyaların sorunsuz ve hasar görmeden yeni adresine taşınması hedeflenmektedir. Gerekli önlemler alınarak ve disiplinli hizmet anlayışından ödünmerimeden sunulan hizmetler her zaman sorunsuz gerçekleşmektedir. Bu da müşterilerimizin şirketimizden memun ayrılmasında en büyük faktör olmaktadır.

Devam Et
Sigorta Acentesi

Sigorta Acentesi Nedir? ve Sigortalı Taşımacılık Hizmeti Nasıl Alınır?

Yasal olarak nakliye hizmeti veren firmaların sigortalı taşımacılık hizmeti de sunması gerekmektedir.Müşteriden sigortalı taşımacılık talebi gelirse, firmanın sigorta acentesiyle anlaşmalı olarak hizmet sunması gerekmektedir. Bu hizmet standart nakliyat hizmeti olarak değilde sigortalı nakliyat olarak sigorta acentesi tarafından güvenceye alınarak gerçekleşmektedir.

Devam Et
Hizmet Politikası

Hizmet Politikası

Geçmişten bu güne kadar sorunsuz hizmet sunumunda temel aldığımız şirket politikalarımız sayesinde sorunsuz nakliyat hizmetileri sunarak bu güne gelmiş bulunmaktayız. Şirket olarak politikalar cercevesinde hizmetlerini ilkeli ve müşteri odaklı sunarak sektörümüzdeki carpıklıkların giderilmesinde öncü şirketler olarak kendini göstermektedir.

Devam Et
SSS

Sıkca Sorulan Sorular

Şirket olarak bu güne kadar bir çok nakliyat hizmeti sunduk ve sunmaya da devam etmekteyiz. Geçmişten bu güne kadar taşımalarımız ve karşılaştığımız sorunlar ve sorularla ilgili verileri analiz ederek siz değerli ziyaretcilerimizin paylaşımına sunmaktayız. Her türlü soru ve cevaplarınızı şirketimize iletebilirsiniz.

Devam Et

Yardıma Mı İhtiyaçınız Var?